510 ₴
Номер деталі 0 242 135 510, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 135 510 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, Multivan, A3, Transporter, Cayenne, TT, Golf, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04100 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |