510 ₴
Номер деталі 3 397 004 585, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х670х20мм., орієнтовна вага - 0,21000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 585 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Toyota, Hyundai, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | L200, Corolla, ZX, Coupe, Kangoo, Fullback, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 670 мм |