Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 240 650, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30х90х30мм., орієнтовна вага - 0,04700 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 650 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hafei, Lexus, Daihatsu, Toyota, Audi, Subaru, Chery, Saab |
| Сумісність з моделлю | Impreza, YRV, Supra, ES, Copen, Jaggi, Camry, Legacy, 9-3, Celica, Forester, R8, A4, A6, A8, Aristo, Saibao, MR2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |