510 ₴
Номер деталі 0 242 236 563, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х90х25мм., орієнтовна вага - 0,04400 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 236 563 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Aston Martin, Ford, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | X-Type, S-Type, S40, V50, 3, XJ, Vanquish, C30, DB7, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |