270 ₴
Номер деталі 0 242 235 715, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,04000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 715 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, 3, Touareg, A4, A5, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |