580 ₴
Номер деталі 0 242 245 576, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10х80х15мм., орієнтовна вага - 0,20000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 245 576 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Panamera, Passat, Eos, Superb, Polo, Leon, Cayenne, Q5, Q7, R8, Tiguan, Toledo, A1, Touareg, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Megane, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 80 мм |