460 ₴
Номер деталі 3 397 008 634, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х480х30мм., орієнтовна вага - 0,06600 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 008 634 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, BMW, Skoda, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Polo, Formentor, A1, Touran, Fabia, A4, GLC, Golf, Yeti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |