Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 250 202 025, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,02600 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 025 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Land Rover, Volvo, Honda |
| Сумісність з моделлю | Espace, S40, V40, Laguna, Freelander, Safrane, 25, Accord, 45, Civic, 400, Megane, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02600 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |