830 ₴
Номер деталі 0 250 202 042, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150х130х40мм., орієнтовна вага - 0,03500 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 042 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Frontera, Zafira, Omega, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |