Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 250 201 042, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х90х20мм., орієнтовна вага - 0,03000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 201 042 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Alfa Romeo, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Samurai, 306, Xsara, 145, 146, Baleno, 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |