660 ₴
Номер деталі 0 250 202 036, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150х130х40мм., орієнтовна вага - 0,03500 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 036 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Palio, 159, Punto, 9-3, Zafira, 145, 146, Thesis, Astra, Croma, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |