550 ₴
Номер деталі 0 242 140 507, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,04400 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 140 507 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X6, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |