600 ₴
Номер деталі 0 242 129 512, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х130х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 129 512 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini |
| Сумісність з моделлю | DS3, 308, 207, 208, Berlingo, C3, C4, C5, Partner, Clubman, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |