Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 145 510, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х100х25мм., орієнтовна вага - 0,04400 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 145 510 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, Ypsilon, Sprinter, SL, 500l, Punto, R-Class, CLC-Class, 500 C, G-Class, 500, S-Class, MiTo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |