Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 235 767, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х20х80мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 767 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Dodge, Cadillac, Ford, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | STS, Brera, 300C, Focus, 159, CTS, Spider, Grand Cherokee, Challenger, SRX, Charger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |