520 ₴
Номер деталі 0 242 240 654, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х90х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 654 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Nissan, Audi, Dodge, Honda, Skoda, Ford, Seat, Jeep, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Shuttle, Bora, Sharan, Jetta, Logo, Octavia, Passat, Grand Cherokee, Phaeton, Caddy, Polo, Prelude, Fabia, Leon, Pick Up, Terrano, Cherokee, Fox, Lupo, Prairie, Toledo, Rapid, Touareg, Integra, Transporter, A8, Accord, Civic, Golf, Maverick, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Odyssey, CR-V, FR-V, Cruze, HR-V, New Beetle, Ibiza, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |