540 ₴
Номер деталі 0 242 240 627, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 627 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Fiat |
| Сумісність з моделлю | A6, Ducato, A3, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |