540 ₴
Номер деталі 0 242 135 518, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10х50х70мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 135 518 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 308, 207, 208, C3, RCZ, C4, C5, 406, Clubman, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |