Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 250 201 049, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,04000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 201 049 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |