Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 250 202 135, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х145х25мм., орієнтовна вага - 0,03400 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 135 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Scudo, Ulysse, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03400 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 145 мм |