Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 3 397 004 592, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х670х50мм., орієнтовна вага - 0,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 592 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Honda, Hyundai, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, H 1, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 670 мм |