790 ₴
Номер деталі 0 250 202 043, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 23х145х20мм., орієнтовна вага - 0,03800 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 043 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 145 мм |