7 090 ₴
Номер деталі 288Е-3701000-01, призначена для КрАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х210х160мм., орієнтовна вага - 9,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 288Е-3701000-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Марка | Краз |
| Сумісність з маркою | Краз |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 160 мм |
| Група запчастин | Електрообладнання |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 210 мм |