270 ₴
Номер деталі 240-1104160-01-11, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x400x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 240-1104160-01-11 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група запчастин | Система живлення |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Трактори |
| Ширина | 400 мм |