330 ₴
Номер деталі 8970815841RD, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x120x40мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8970815841RD |
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група запчастин | Колеса і шини |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 120 мм |