230 ₴
Номер деталі 3513, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x120x190мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: Температура кристаллизации -24.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3513 |
| Виробник | Кама Ойл |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 190 мм |
| Група запчастин | Система охолодження |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія, |
| Ширина | 120 мм |