370 ₴
Номер деталі PXCLC-007, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x310x40мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLC-007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
| Ширина | 310 мм |