320 ₴
Номер деталі PMA-025, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x310x30мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMA-025 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |