1 220 ₴
Номер деталі 77020S, призначена для MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x240x120мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77020S |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Probe, MX-6, 626, Xedos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 240 мм |