Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі M27NA4FL, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x310x60мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | M27NA4FL |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 310 мм |