1 000 ₴/комплект
Номер деталі MI-07, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x180x125мм., орієнтовна вага - 1,97500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | MI-07 |
| Виробник | HDK |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.97500 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 180 мм |