Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 965502, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 0,36600кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 965502 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36600 кг |
| Ширина | 110 мм |