Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі SP1381, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x180мм., орієнтовна вага - 2,32000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1381 |
| Виробник | Sangsin |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.32000 кг |
| Висота | 180 мм |