1 080 ₴/комплект
Номер деталі SP2080, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x70мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2080 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |