820 ₴/комплект
Номер деталі SP2081, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x55x115мм., орієнтовна вага - 0,87500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2081 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87500 кг |