740 ₴/комплект
Номер деталі SP1457, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x105x65мм., орієнтовна вага - 0,65600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1457 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65600 кг |