770 ₴/комплект
Номер деталі SP2094, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x50мм., орієнтовна вага - 0,71600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2094 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71600 кг |