400 ₴
Номер деталі PAF-0112, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x280x45мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-0112 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | RAV4, ES, LS |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |