Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PAF-026, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x320x50мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-026 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Previa, Trans Sport, Corona, Corolla, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic, ES |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |