430 ₴
Номер деталі PAF-033, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x300x140мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-033 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Liteace |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |