Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PAF-096, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x360x50мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-096 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Prado, FJ Cruiser |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |