420 ₴
Номер деталі PAF-099, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x250x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-099 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, NX, RAV4, Avensis, Yaris |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |