310 ₴
Номер деталі PBF-002, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-002 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Corolla, Land Cruiser, Prado, Camry, Auris, HiAce, Yaris, Hilux, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |