280 ₴
Номер деталі PBF-016, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x110мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-016 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Corolla, Land Cruiser, Prado, Camry, Auris, HiAce, Yaris, Hilux, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |