260 ₴
Номер деталі PBF-027, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x80мм., орієнтовна вага - 0,07200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-027 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, Corolla, Prado, Auris, RAV4, Avensis, FJ Cruiser, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |