260 ₴
Номер деталі PBF-030, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-030 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Avensis, Prius, Yaris, C-HR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |