Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PCF-003, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x90мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCF-003 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | e, L200, Corolla, 3, Land Cruiser, Prado, Avensis, CX-7, Pajero, HiAce, Hilux, 6 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 140 мм |