Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PCF-069, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCF-069 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, RAV4, Avensis, HiAce, Yaris |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Ширина | 130 мм |