Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PKF-006, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x135x75мм., орієнтовна вага - 1,29400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKF-006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 135 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.29400 кг |