Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PKF-014, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x170x70мм., орієнтовна вага - 1,19800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKF-014 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 170 мм |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.19800 кг |